Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 16 Ah |
| Curent de pornire | 180 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | Y2 |
| Construcție | european |
| Deservire | Nedeservite |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 205 mm |
| Lățime | 72 mm |
| Înălțime | 164 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Powersports (516016018I314) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.