Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Lăţime | 522 mm |
| Înălţime | 820 mm |
| Adâncime | 436 mm |
| Lavoar compatibil | Sanovit Soft 550x455x155 |
| Țara producătoare | Moldova |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
| Cod EAN | 4843310024177 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Trend Duo Soft 550 (114566) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.