Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 14.5 cm |
| Dimensiuni | 600х400х145 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Cerano TR41302 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.