Caracteristici generale
| Tip montare | sub blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 53.5 cm |
| Adâncime | 44.5 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Dimensiuni | 535х425х190 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Ege Vitrifiye Pinara E91531 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.