Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 16.5 cm |
| Dimensiuni | 500х400х165 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Lapino Platin 4020 50cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.