Caracteristici generale
| Tip montare | sub blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 50.5 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Dimensiuni | 505х350х220 mm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Elveția |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Laufen H8112990000001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.