| Tip montare | pe blat , suspendat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 60.5 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime | 12 cm |
| Dimensiuni | 605х450х120 mm |
| Material | sanfaieni |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 13.2 кg |
| Disponibilitate robinet | nu |
| Disponibilitate sifon | nu |
| Disponibilitate piedestal | nu |
| Țară producătoare | Rusia |
| Producător | Melana |





























