Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 86 cm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Disponibilitate piedestal | da |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar MT 8201 (500x400x860) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.