Caracteristici generale
| Tip montare | sub blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 13 cm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Disponibilitate robinet | nu |
| Țară producătoare | Spania |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Roca Gap Alter (A3270Y0000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.