Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | rotundă |
| Diametru | 39 |
| Adâncime | 11 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Dimensiuni | 390х160 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Spania |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Roca Gap Round (A3270Y3000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.