Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | pătrat |
| Lăţime | 39 cm |
| Adâncime | 37 cm |
| Înălțime | 11 cm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Disponibilitate robinet | nu |
| Țară producătoare | Spania |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Roca Gap Square (A3270ML000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.