Caracteristici generale
| Tip montare | sub blat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 41.5 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Dimensiuni | 600х415х160 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Alte informații
| Producător | Sanovit |
| Cod EAN | 2009997351902, 8682368201255 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Sanovit Neon (108405) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.