Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Lăţime | 650 mm |
| Înălţime | 550 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Martat |
| Cod EAN | 2009997386348 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Martat Venna 65cm White (02416) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.