Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | bej |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 1600 mm |
| Înălţime | 400 mm |
| Adâncime | 500 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu chiuvetă Orka Cube 160 Matt Vizon (6112) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.