Caracteristici generale
| Seria | Skandi |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | pin santorini deschis |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar delano |
| Număr de saltare | 2 |
| Număr de uși | 3 |
| Lățime | 80.1 cm |
| Inălțime | 145.6 cm |
| Adâncime | 39 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | SV-Мебель |
| Cod EAN | 2009020008025 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulăpior SV-Мебель Сканди multifuncțional Pin Santorini Deschis/Stejar Delano sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.