| Factor de formă | M.2 |
| Capacitate | 2000 GB |
| Volumul clipboard-ului | 1000 MB |
| Interfață | PCI Express 4.0 x4 |
| Rata de transfer la citire | 7450 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 6900 MB/s |
| Tip de memorie | 3D TLC NAND |
| Dimensiuni | 24.3x80x8.2 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.07 kg |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806094413755 |









