| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 465х465 mm |
| Dimensiuni cuvă | 445х445 mm |
| Adâncime cuvă | 150 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Sifon inclus | nu |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Coș inclus | nu |
| Producător | Teka |









