| Tip aplicații | găurit/înșurubat |
| Tip | cu percuție |
| Putere | 700 W |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | priză |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Turația în gol | 3000 min‾¹ |
| Frecventa batailor in gol | 45000 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 12 mm |
| Diam. max. in beton | 14 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Revers | da |
| Lungime cablu de alimentare | 2.5 m |
| Greutate | 1.7 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Valiză de depozitare | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140840781 |









