| Tip | Stativ pentru partituri |
| Material | aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Tip de construcție | Pliant |
| Înălţime minimală | 45 cm |
| Înălţime maximală | 113 cm |
| Dimensiunea suportului de note | 42.5х21.5 cm |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Dimensiuni asamblate | 9х45 cm |
| Greutatea | 1.15 kg |
| Producător | Startone |







