Caracteristici generale
| Numărul de vibrații | 3000 rot/min |
| Alimentare | din rețea |
| Мощность | 1500 Вт |
| Dimensiunile | 470x330x250 mm |
| Greutate | 19 kg |
| Altele | 380 V |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100000047659 |
Specificațiile și imaginile produsului Vibrator pentru beton Elmos ZN70 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.