| Tip | vibrator |
| Numărul de vibrații | 4300 rot/min |
| Lungimea axului | 3000 mm |
| diametrul vibrator | 35 mm |
| Alimentare | din rețea |
| Мощность | 1300 Вт |
| Lungimea cablu alimentare | 2 m |
| Greutate | 7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9.08 kg |
| Producător | Raider |
| Cod EAN | 2009997915968 |









