| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de fântână |
| Debit maxim | 4.8 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 20 m |
| Putere maximă de aspirare | 94 m |
| Putere | 1500 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Lungimea cablului | 20 m |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |
