| Vârsta minimă | 1 ani |
| Virsta maxima | 3 ani |
| Greutate maxima a copilului | 20 kg |
| Formă | autoturismul |
| Numărul roți | 4 |
| Jucarie muzicala | da |
| Miner pentru parinti | da |
| Suport pentru picioare | da |
| Material | plastic |
| Culoare | rosu |
| Dimensiuni | 65x34x85 cm |
| Greutate | 3.7 kg |
| Portbagaj | da |
| Barieră de protecție | da |
| Altele | 2xAA |
| Garanție | 1 luni |
| Producător | Baby Mix |
| Cod EAN | 5902216920569 |









