Caracteristici generale
| Putere | 400 W |
| Turaţie la mersul în gol | 9000 min-1 |
| Amplasare motor | jos |
| Cerc de tăiere | 30 cm |
| Tip tăietor | fir de tăiere |
| Diametru fir de taiere | 1.6 mm |
| Mâner telescopic | da |
| Nivel de zgomot | 96 dB |
| Greutate | 2.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381616348, 2100001201982 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă electrică Makita UR3000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.