Caracteristici generale
| Putere | 700 W |
| Turaţie la mersul în gol | 6500 min-1 |
| Amplasare motor | sus |
| Cerc de tăiere | 35 cm |
| Tip tăietor | fir de tăiere |
| Nivel de zgomot | 94 dB |
| Greutate | 4.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381680127, 2100001309053 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă electrică Makita UR3500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.