| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 50 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1040 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 600 m³/h |
| Putere iluminare | 2x1,2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 47 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 52.6x29.1x34.6 cm |
| Greutate | 10 kg |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Falmec |
| Cod EAN | 8034122366708 |









