Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 12 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | crom |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 390х250 mm |
| Diametru | 25 cm |
| Găleată inclusă | da |
| Pedala | da |
| Greutate | 1.65 kg |
| Țara de producător | Cehia |
Alte informații
| Producător | Bemeta |
| Cod EAN | 8592207001598 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bemeta 12L (104315032) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.