| Forma | cilindrică |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 5 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | argintiu |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 200x200x280 mm |
| Diametru | 20 cm |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.9 kg |
| Producător | Bemeta |









