Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | cilindrică |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 5 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | crom |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 250x205x260 mm |
| Diametru | 20.5 cm |
| Pedala | da |
| Scrumieră | nu |
| Greutate | 0.773 kg |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487058964 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk Basic 5L 05896 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.