Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 3 l |
| Materialul carcasei | metal |
| Capac | da |
| Materialul capacului | metal |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 235х168 mm |
| Diametru | 16.8 cm |
| Găleată inclusă | da |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.535 kg |
| Țara de producător | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk Basic 3L 07514 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.