Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 3 l |
| Materialul carcasei | metal |
| Capac | da |
| Materialul capacului | metal |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | auriu |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 170x230х243 mm |
| Diametru | 17 cm |
| Găleată inclusă | da |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.55 kg |
| Țara de producător | Polonia |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487086158 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk Harmony 3L 08615 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.