Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | ovală |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 4 l |
| Materialul carcasei | plastic |
| Capac | da |
| Materialul capacului | plastic |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | alb |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 255х230х180 mm |
| Diametru | 25.5 cm |
| Pedala | da |
| Țara de producător | Turcia |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.3 kg |
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487033060 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk Pop 4L 03306 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.