| Forma | dreptunghiulară |
| Domeniu de utilizare | pentru bucătărie |
| Volum | 35 l |
| Materialul carcasei | metal |
| Capac | da |
| Materialul capacului | plastic |
| Închiderea capacului | Swing |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 339х260х545 mm |
| Diametru | 26 cm |
| Greutate | 4.2 kg |
| Țara de producător | Germania |
| Producător | Hailo |
| Cod EAN | 4007126001528 |









