| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 5 l |
| Materialul carcasei | plastic |
| Capac | da |
| Materialul capacului | plastic |
| Închiderea capacului | balansare |
| Culoarea | bej |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 200х300х200 mm |
| Diametru | 20 cm |
| Greutate | 0.298 kg |
| Țara de producător | Polonia |
| Producător | Master Line |
| Cod EAN | 5901487903127 |









