| Incorporabil | nu |
| Forma | cilindrică |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 3 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Capac | da |
| Materialul capacului | inox |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | roz |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 165x220x260 mm |
| Diametru | 16.5 cm |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.61 kg |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487067508 |









