| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 3 l |
| Materialul carcasei | metal |
| Capac | da |
| Materialul capacului | bambus |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | alb |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 205x205x235 mm |
| Diametru | 20.5 cm |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.65 kg |
| Țara de producător | China |
| Producător | Tendance |
| Cod EAN | 2400000557081 |









