| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 550 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2200 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 2200 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 25 |
| Moment de strângere maxim | 150 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 150 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 16 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 16 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Suitcase | da |
| Dimensiune | 202х73х218 mm |
| Greutatea | 2.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001808952, 4059952523217 |









