Caracteristici generale
| Tip | cablu |
| Interfață stânga | lightning |
| Lungime cablu | 1 m |
| Interfață dreapta | USB Type A |
| Curent nominal | 2.4 A |
| Culoare | gri |
| Material împletitură | silicon |
| Max. putere de încărcare | 20 W |
Specificațiile și imaginile produsului Cablu USB Hoco X99 Crystal Lighting Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.