| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 40 m2 |
| Rezervor de apa | 4 litri |
| Putere | 28 W |
| Timpul de funcționare continuă | 10 ore |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Culoare | alb/negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 37x16x16 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Altele | telecomandă , temporizator , iluminare |
| Greutatea brută | 1.4 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 684079971340 |









