| Tipul | cabină deschisă |
| Construcția | cu 2 pereți |
| Amplasarea căzii | universal |
| Materialul căzii | acril |
| Materialul pereților | sticlă |
| Grosimea pereților | 6 mm |
| Culoarea pereților exteriori | mată |
| Culoarea profilului | alb |
| Construcția ușilor | glisante |
| Numărul de uși | 2 |
| Dimensiunile cabinei | 900х900х2000 mm |
| Lungimea | 900 mm |
| Lățimea | 900 mm |
| Înălțimea | 2000 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Konner |
| Cod EAN | 2009885014209 |









