Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Lungimea utilă | 20 m |
| Складной корпус | da |
| Lungime | 182 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Înălțime | 88 cm |
| Dimensiuni | 182х55х88 cm |
| Greutate | 2.7 kg |
| Culoare | gri |
| Material cadru | polirășină |
| Material parte de lucru | polirășină |
Alte informații
| Producător | Gimi |
| Cod EAN | 2400000540144, 8001244022850 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de rufe Gimi Grafite 20m (54014) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.