| Tip | cu condensare şi pompă de căldură |
| Capacitate maximă de încărcare | 9 kg |
| Volum tambur | 120 l |
| Display | da |
| Numar programe | 15 |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Motorul invertorului | da |
| Înălţime | 84.9 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 64.9 cm |
| Culoare | argintiu |
| Culoare uşă | negru |
| Greutate | 44 kg |
| Altele | pornire întârziată |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |










































