| Utilizarea | somn |
| Formă | dreptunghiulară |
| Culoare principală | alb |
| Pentru fete | da |
| Pentru băieți | da |
| Material husa | bumbac |
| Umplutură | fibra poliester siliconizata |
| Hipoalergenic | da |
| Dimensiuni | 45x35x4 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Înălţime | 4 cm |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3800171205863 |









