Caracteristici generale
| Tip | autoturism |
| Модель | Bugatti |
| Масштаб | 1:14 |
| Радиус действия | 20 m |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic |
| Efecte de iluminare | da |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | 7xAA |
| Цвет | negru |
| Габариты | 330x157x88 mm |
| Габариты упаковки | 405x225x175 mm |
| Вес | 1.273 kg |
Alte informații
| Producător | Rastar |
| Cod EAN | 6947955180361 |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată Rastar 1:14 Bugatti Divo Grey (98000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.