| Tip | 1 canal |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 425 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 300 W |
| Putere maximă | 550 W |
| Frecvență reproductibil min. | 10 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 150 Hz |
| Filtru trece-jos | 40-150 Hz |
| Sensibilitate de intrare | 0.1 - 4 V |
| RCA | 2 input |
| Dimensiuni | 222x220x51 mm |
| Producător | ESX |









