| Tip | 2 canale |
| Clasa | A/B |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 110 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 70 W |
| Putere maximă | 200 W |
| Frecvență reproductibil min. | 10 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 250 Hz |
| Filtru trece-jos | 50-250 Hz |
| RCA | 1 pereche de intrări, 1 pereche de ieșiri |
| Dimensiuni | 220x53x248 mm |
| Producător | ESX |





