| Standardul Wi-Fi IEEE 802.11 | IEEE 802.11b/g/n/ax , IEEE 802.11a/n/ac/ax |
| Maximă rata de transfer Wi-Fi | 574 Mbps, 2402 Mbps |
| Puterea semnalului | 96 dBm |
| Rata de date LAN | 100 Mb/s |
| Numărul de porturi LAN | 1 |
| Frecvența de lucru Wi-Fi | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Tipul antenei | Externă |
| Numărul de antene | 1 |
| Modurile de funcționare | punct de acces , Amplificator de semnal wireless |
| Standarde de siguranță | WEP , WPA , WPA2 , WPA3 |
| Culoare | alb |
| Demensiuni | 97х46х158 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.47 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 4897098683347 |





