Caracteristici generale
| Standart | 2 |
| Puterea consumată | 175 W |
| Impendanța boxelor | 2-8 ohm |
| Frecvența de răspuns | 20Hz - 20000Hz |
| Raportul semnal/zgomot | 100 дБ |
| Distortion | 0.2 % |
| Intrări | RCA |
| Telecomanda | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 435х333х141 mm |
| Greutate | 6.7 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 8.27 kg |
| Producător | Yamaha |
| Cod EAN | 4957812542234 |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator Yamaha A-S201 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.