| Standart | 2 |
| Impendanța boxelor | 2-8 ohm |
| Puterea de ieșire pentru canalele frontale | 120 W x 2 W, 85 W x 2 (RMS) W |
| Frecvența de răspuns | 10 Hz - 100000 Hz |
| Raportul semnal/zgomot | 99 дБ |
| Intrări | RCA , USB , Line |
| Telecomanda | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 435x151x387 mm |
| Greutate | 10.3 kg |
| Producător | Yamaha |









