| Tip | redresor încărcare |
| Voltaj | 12/24 V |
| Amperaj minimal la încărcare | 10 A |
| Amperaj maxim la încărcare | 20 A |
| Capacitate maxima acumulator | 300 Ah |
| Indicator de încărcare | da |
| Greutate | 1.69 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.7 kg |
| Producător | Wadfow |
| Cod EAN | 6942431480928 |









